Ilmad on siin palavad ja niisked. Elu on siiski mõnus sellest hoolimata. Täna oli igaaastane gospelkontsert ja sel korral oli see veel oodatust veidi paremgi, kavas olid mõned uued laulud ning koorijuht astus üles ka solisti rollis. Sel korral olin tegev publiku rollis. Järgmisel aastal, kui võimalik, soovin jällegi kaasa laulda.

Meri on meilgi siin vetikatesse kasvanud, nii et ujumisega on hetkel veidi keeruline. Täna jõudsin veel lisaks ka Burgsvikist läbi käia ning postist endale pakk kätte nõutada.

K nimetab minu siin-töötamist fitness-laagriks ja eks ta osaliselt tõde ka ole. Eile oli hooaja üks tihedamaid päevi. See on naljakas, aga ka siin ülikiirelt tööd tehes võib tunda lausa religioosseid tundeid. Liikumine toimub auto-piloodil, palju saab mõelda, mediteerida, teiste töötajatega ja koha endaga omal viisil üks olla. Taoline töö võib olla palvekogemuseks, see on asi, mis mind ikka veidi üllatab. Samas on läbi aegade esinenud sarnaseid praktikaid kloostrikogukondades, suurt rõhku on pandud ühisele tööle, mis ühendab. Nii ka siin.